ВЕТЕРИНАРНА КЛІНІКА В ОДЕСІ
(048) 706 59 06
ru
|
ua
|
Форма зв'язку

Відділення анестезіології

Лікарі-анестезіологі ветеринарної клініки "Ексвет" в операційній
При відвідуванні ветеринарного лікаря тваринам з тими чи іншими проблемами часто потрібно знеболення. А при проведенні операцій, певних лікарських або діагностичних процедур, потрібен загальний наркоз. Зробити це ефективно та безпечно — завдання анестезіолога.
 
У «Ексвет» працюють два лікарі-анестезіологи. Це лікарі вузького профілю, які займаються тільки анестезіологією та реаніматологією.
 
Анестезіологи супроводжують пацієнта, що надходить на операцію або на процедури, які потребують анестезії, починаючи з первинного прийому. На прийомі оцінюють стан тварини, ступінь анестезіологічного ризику, призначають додаткову діагностику. Залежно від цього підбирають протоколи анестезії індивідуально для кожного пацієнта.
 
Клініка оснащена необхідним обладнанням для введення та підтримки загального наркозу, укомплектована препаратами для седації та знеболення, є апаратура для моніторингу пацієнта в анестезії.
 
Лікарі-анестезіологи "Ексвет" мають високу кваліфікацію та великий досвід анестезіологічного супроводу пацієнтів різного ступеня складності. Вони регулярно беруть участь в ветеринарних конференціях міжнародного рівня, відвідують провідні європейські ветеринарні клініки, вивчають та впроваджують у повсякденну практику новітні розробки в області анестезії та аналгезії. Наші фахівці діляться знаннями й навичками з колегами-анестезіологами, проводять на базі клініки семінари, групові та індивідуальні стажування з ветеринарної анестезіології.
 
 

Поставити питання