ВЕТЕРИНАРНА КЛІНІКА В ОДЕСІ
(048) 706 59 06
ru
|
ua
|
Форма зв'язку

Відділення хірургії

Хірурги ветеринарної клініки "Ексвет" проводять операцію
У хірургічному відділенні ветеринарної клініки "Ексвет" працює велика команда:
• чотири хірурги різної спеціалізації — ортопед-невролог, хірург загальної практики зі спеціалізацією — офтальмологія, хірург, що спеціалізується з операцій на черевній порожнині,  хірург загальної практики зі спеціалізацією —  стоматологія
• два анестезіологи,
• асистенти, операційні сестри.
 
Наші лікарі мають високу кваліфікацію, яка підкріплена багаторічним досвідом роботи з великою кількістю пацієнтів. У практиці хірургів широкий спектр як рутинних втручань, таких як стерилізація та кастрація, так і складних оперативних корекцій патологій спинного й головного мозку, а також різноманітних ортопедичних проблем. Кожен випадок індивідуальний, тому лікарі завжди взаємодіють з власниками тварин, та всі рішення приймаються разом з власниками, після обговорення можливих варіантів.
 
В нас є стерильна операційна, призначена для ортопедичних та неврологічних операцій. Стоматологічні та брудні операції проводяться в окремій операційній. Обидва приміщення обладнані усім необхідним для хірургічних маніпуляцій, включаючи ендоскопічне обладнання, а також апаратурою для анестезії та моніторингу пацієнта. У стерильній операційній є інтраопераційний рентген. Інструменти стерилізуємо з використанням сучасної методики — це індивідуальне запаювання кожного інструменту та автоклавування.
 
Хірургічне відділення обладнане спеціальною витяжкою з медичними фільтрами, що очищують та стерилізують повітря.
 

Хірургічне відділення ветеринарної клініки "Ексвет" готове до роботи цілодобово

 

Поставити питання