ВЕТЕРИНАРНА КЛІНІКА В ОДЕСІ
(048) 706 59 06
ru
|
ua
|
Форма зв'язку

Відділення інтенсивної терапії

До Відділення реанімації та інтенсивної терапії цілодобової ветеринарної клініки "Ексвет" надходять тварини, які перебувають в гострих або важких станах, що вимагають уваги й посиленого лікування.Тут же містяться пацієнти перед оперативним втручанням та після нього. У стаціонарі ВРІТ залишають також тварин, яким проводиться тривала діагностика.
Стаціонар для собак ветеринарної клініки "Ексвет"Стаціонар для собак
Стаціонар для котів ветеринарної клініки "Ексвет"Стаціонар для котів
ВРІТ складається з окремих, спеціально обладнаних стаціонарів — для котів, для собак, для дрібних екзотичних тварин. Стаціонари облаштовані ізольованими боксами, укомплектовані апаратами для реанімації, життєзабезпечення, моніторингу життєвих функцій, інтенсивної терапії. Ми маємо кисневий концентратор, дефібрилятор, апарат штучної вентиляції легень, кардіомонітори, інфузомати, спеціальний тонометр для тварин PetMap.
 
У відділенні працює велика команда — лікарі інтенсивної терапії та асистенти, які пройшли спеціальну підготовку. Велика кількість персоналу потрібна для того, щоб спостерігати індивідуально за кожним пацієнтом, який того потребує. Всі важкі пацієнти, котрі потребують моніторингу, підключені до апаратури, біля кожного постійно знаходиться працівник.
 
Кішка підключена до апарату ШВЛ та апаратам моніторингуКішка підключена до апарату ШВЛ та апаратам моніторингу
 
Персонал ВРІТ — лікарі й асистенти — постійно вдосконалюють свої знання та навички на спеціальних заняттях, а також беруть участь як лектори та слухачі у ветеринарних конференціях, семінарах та майстер-класах.
 
Злагодженість дій команди в екстрених ситуаціях відточена регулярними тренуваннями.
 

Реанімація у ветеринарній клініці "Ексвет" доступна цілодобово

Поставити питання