ВЕТЕРИНАРНА КЛІНІКА В ОДЕСІ
(048) 706 59 06
ru
|
ua
|
Форма зв'язку

Лабораторія

Лікар-лаборант ветеринарної клініки "Ексвет" проводить аналіз зразків

Лабораторні дослідження — необхідна складова для правильної оцінки стану здоров'я тварини й постановки діагнозу. Вони використовуються також для контролю ефективності лікування. Тому важливо отримати точні результати аналізів в найкоротші терміни.

Клініка «Ексвет» має власну лабораторію, обладнану аналізаторами фірм Mindray та IDEXX. У ній працюють два лікаря-лаборанта та лікар-цитолог, який займається тільки цитологічними дослідженнями. Це дозволяє отримати результат максимально швидко. Основні показники можуть бути готові прямо на прийомі. Це важливо для лікаря і зручно для власника тварини.

У нас є можливість провести широкий спектр аналізів: базові, тести на інфекційні захворювання, спеціальні дослідження. У деяких випадках ми відбираємо матеріал і направляємо в сторонні лабораторії, з якими давно і надійно співпрацюємо, в тому числі європейські. Своєю чергою, надаємо лабораторні послуги й за напрямом з інших клінік. Таким чином, нашим клієнтам нема потреби звертатися куди-небудь додатково.

Основна лабораторія ветеринарної клініки "Ексвет" працює протягом денної зміни. Термінові аналізи крові ми робимо цілодобово.

 

Поставити питання