ВЕТЕРИНАРНА КЛІНІКА В ОДЕСІ
(048) 706 59 06
ru
|
ua
|
Форма зв'язку

КТ тваринам

Комп'ютерна томографія — це специфічна високоточна діагностика. Вона проводиться виключно після консультації лікаря. Перед цим пацієнт, як правило, проходить кілька видів досліджень, що призначає вузькопрофільний фахівець, який уточнює локалізацію проблеми. 

Лікар ветеринарної клініки "Ексвет" Володимир Бжассо розміщує собаку в апараті КТ

Для чого використовують КТ

Як проводиться КТ тваринам

Пацієнта на обстеження доставляємо спецтранспортом клініки у супроводженні лікаря. 

Спеціаліст клініки "Ексвет", котрий призначив дослідження, сам визначає конкретні параметри, необхідні у даному випадку. Проводяться множинні рентгенографічні знимки по спіралі. Комп'ютер обробляє їх та створює 3D модель досліджуваного об'єкта. У результаті наш фахівець отримує висновки лікаря, який проводить КТ, та обов'язково усі знімки. Наші лікарі пройшли спеціальне навчання та володіють навичками й досвідом інтерпретації КТ. Тому діагноз встановлюється на основі власних висновків.

Застосування седації при проведенні КТ варіабельне. Якщо тварина спокійна, можна обійтися без загальної анестезії.

Вартість КТ визначається в кожному конкретному випадку залежно від багатьох факторів (кількість зон обстеження, застосування контрасту тощо.). У вартість входить супроводження лікаря, у разі необхідності анестезія, моніторинг тварини в анестезії, доставлення пацієнта туди й назад між клінікою та кабінетом діагностики, висновки. Консультація нашого фахівця сплачується окремо.

Записатися на консультацію до ветеринарного фахівця можна за телефонами ветеринарної клініки "Ексвет" (048)7065906, (067)4810881, (093)9073636, (095)0648216.

Записатися на прийом

Поставити питання