ВЕТЕРИНАРНА КЛІНІКА В ОДЕСІ
(048) 706 59 06
ru
|
ua
|
Форма зв'язку

Місія

Команда ветеринарної клініки "Ексвет"

"Ексвет" — експерт-партнер у ветеринарії

До кого ми звертаємося за допомогою або порадою в першу чергу? Кому довіряємо, як самому собі? Звичайно, близькому другу! А коли цей друг ще й спеціаліст, можна бути впевненим — в будь-якій ситуації він зробить все можливе, щоб допомогти.

 Домашній улюбленець при свідомому ставленні до нього стає справжнім членом сім'ї. Наше завдання — забезпечити власникам поради та експертні консультації щодо догляду та утриманню на такому рівні, щоб якість життя тварини була такою ж високою, як у всіх членів сім'ї.
 Те ж саме з медичною допомогою: якщо домашня тварина — це член сім'ї, то її здоров'я заслуговує такої ж уваги та рівня медицини, як і ваше.
 
Ми, в силу своєї експертності та компетенцій, беремо на себе відповідальність за розв'язання питань здоров'я в рамках ветеринарії. Ми працюємо над підвищенням рівня ветеринарної медицини в регіонах та всій країні шляхом участі в освітніх і професійних проєктах, сприяємо зростанню відповідальності власників та формуванню гуманного ставлення до тварин шляхом експертних консультацій та допомоги волонтерським проєктам.
 
Ми відповідаємо за тих, кого приручили. Вони роблять вас щасливими. А ми забезпечуємо їх здоров'я та якість життя, і готові підтримати вас у будь-який момент, запропонувати експертну допомогу і пораду у всіх питаннях.
 
 

Поставити питання