ВЕТЕРИНАРНА КЛІНІКА В ОДЕСІ
(048) 706 59 06
ru
|
ua
|
Форма зв'язку

Хірургія

Ветеринарною хірургією в клініці "Ексвет" займається окрема велика команда: лікарі-хірурги, лікарі-анестезіологи, асистенти хірургії, операційні сестри. При хірургічних втручаннях використовуємо спеціальну апаратуру, в тому числі ендоскопічну. Оперуємо котів, собак, гризунів, а також будь-яких інших тварин за необхідністю.

Проводимо тваринам операції різних напрямків за медичними показаннями

В тому числі:

  • кастрація й стерилізація,
  • кесарів розтин, 
  • корекція брахіцефалічного синдрому у котів та собак — ринопластика, пластика шкірних складок та піднебінної завіси, 
  • пластичні операції — ушивання аденоми третьої повіки, блефаропластика, пластика вух та хвостів, операція за Хінцем та Цеппом (пластика зовнішнього слухового проходу),
  • хірургічне лікування ран.

У нас в клініці застосовується ряд авторських оперативних методик 

 Наприклад, уретростомія — глобальна операція при сечокам'яній хворобі у котів, яка усуває причини затримки сечі та гарантує стабільне сечовипускання при СКХ.  Герніотомія за допомогою сіток – оперативне лікування грижі у літніх тварин, котрі важко піддаються іншим методам лікування.

Ми здійснюємо усі необхідні в ветеринарній практиці хірургічні маніпуляції, крім косметичних. Косметичні операції без медичних показань (купірування вух та хвостів, видалення кігтів у котів, перерізання голосових зв'язок) не проводимо принципово!

Проводимо планові та термінові операції тваринам

При планових операціях тварини проходять в нашій клініці необхідне передопераційне обстеження за призначенням хірурга — лабораторну діагностикурентгенУЗДКТ та МРТ

Екстрену хірургію для рятування життя виконуємо, коли тварина надходить у клініку в тяжкому стані. Це кесарів розтин, заворот шлунка, кровотечі.

Тварини з важкими травмами, як правило, в першу чергу надходять до Відділення реанімації та інтенсивної терапії для стабілізації, та тільки після стабілізації їм проводять оперативне лікування. 

На усіх етапах пацієнта супроводжує лікар-анестезіолог, який забезпечує аналгезію та анестезію.

Хірургічне відділення знаходиться в режимі готовності цілодобово. У нічний час хірурги виїжджають за необхідністю 

Уточнити вартість консультації ветеринарного хірурга, записатися на прийом можна за телефонами ветеринарної клініки «Ексвет»

(048)7065906, (067)4810881, (093)9073636, (095)0648216.

 
 

Записатися на прийом

Поставити питання