ВЕТЕРИНАРНА КЛІНІКА В ОДЕСІ
(048) 706 59 06
ru
|
ua
|
Форма зв'язку

Інтенсивна терапія

Собака підключений до апаратури у інтенсивній терапії

Що таке інтенсивна терапія в ветеринарії

Функції Відділення реанімації та інтенсивної терапії в ветеринарній клініці — виведення з важких станів, стабілізація, стаціонарне лікування, передопераційна підготовка та післяопераційна реабілітація. Це включає роботу лікарів в декількох напрямках.

  1. Реанімація, надання екстреної допомоги, лікування — катетеризація, ін'єкції, інфузійне введення препаратів, киснева терапія, установка зондів для годування, санація шлунка і кишківника, гемотрансфузія, хіміотерапія.
  2. Цілодобовий моніторинг стану пацієнта — контроль тиску, температури, контроль всіх життєвих показників (частота серцевих скорочень, частота дихальних рухів, оцінка рівня болю  залежно від шкали болю). До кожного пацієнта у важкому стані прикріплений працівник, який знаходиться поруч з пацієнтом постійно.
  3. Проведення серійних лабораторних досліджень, УЗД та рентгену (за потребою).
  4. Регулярне коригування лікування з огляду на стан пацієнта та результати аналізів.
  5. Догляд за твариною — годування, вигул, гігієнічні процедури.

 

ВРІТ цілодобової ветеринарної клініки "Ексвет" укомплектоване всім необхідним обладнанням як для моніторингу, так і для життєзабезпечення. В нас є апарат штучної вентиляції легенів, дефібрилятор, кардіомонітори, інфузомати, спеціальний тонометр для тварин PetMap.

В клініці «Ексвет» є можливість екстреного переливання крові та препаратів крові собакам та котам. Ми маємо свій банк крові, тому препарати крові завжди доступні собакам. Також є електронна база донорів — котів та собак, які у разі необхідності можуть приїхати в клініку. Сумісність крові донора та реципієнта перевіряємо за допомогою експрес-тестів фірми "Alveda" i (Франція).

Собаки, коти та дрібні екзотичні тварини утримуються в окремих стаціонарах. Для таких стресових тварин, як коти, окреме утримання є дуже сприятливим фактором. Приміщення для них спеціально обладнане, захищене від шуму, розпорошується Фелівей. Коти менш стресують та швидше одужують. Дрібні екзотичні тварини — гризуни, кролики, тхори — також розташовані в окремому приміщенні.
Кожен пацієнт розташовується в ізольованому боксі з м'якою підстилкою, посудом для корму і води, лоток для туалету. Кожен бокс підігрівається та освітлюється, регулярно дезінфікується. Для великих та маленьких собак маємо бокси різного розміру.
Після кожного пацієнта бокси проходять дезінфекцію протягом двох годин. Ми використовуємо комбінацію декількох дезрозчинів та ультрафіолетову лампу.

Приймаємо до ВРІТ тільки вакцинованих пацієнтів. При підозрі на вірусну інфекцію у тварини, що надходить в стаціонар, проводимо експрес-тести. Розміщуємо у ВРІТ тільки тих тварин, у яких результат тестів негативний.

У ВРІТ цілодобово знаходиться лікар — інтенсивний терапевт та спеціально підготовлений персонал, який працює тільки в стаціонарі. Таким чином забезпечується постійний контроль стану пацієнтів та можливість моментального реагування в екстреній ситуації.

ПРАВИЛА СТАЦІОНАРУ ІНТЕНСИВНОЇ ТЕРАПІЇ ►

Поставити питання, уточнити вартість інтенсивної терапії та утримання тварин в стаціонарі можна за телефонами ветеринарної клініки «Ексвет»

048-706-59-06, 067-481-08-81, 095-064-82-16, 093-907-36-36.

Навіщо тваринам інтенсивний стаціонар ►

Як у ВРІТ лікували кішку, яка впала з вікна ►

Відновлення у стаціонарі собаки з полірадикулоневритом ►

Виразка дванадцятипалої кишки у собаки - клінічний випадок ►

 

Записатися на прийом

Поставити питання