ВЕТЕРИНАРНА КЛІНІКА В ОДЕСІ
(048) 706 59 06
ru
|
ua
|
Форма зв'язку

Кастрація кота

кіт в стаціонарі ветклініки

Кастрація — сама рутинна та популярна операція в ветеринарній практиці. Проте й досі існує думка, що "це негуманно", та "втручатися у природу не варто".  Звичайно, якщо ви використовуєте тварину в розведенні, таке питання не виникає. Якщо ж ви не ставите за ціль отримати потомство від улюбленця, рано чи пізно доведеться вибирати: терпіти статеві інстинкти котика чи розв'язати питання радикально.

Чи варто каструвати кота

Судіть самі. 

Ви позбавитеся неприємної проблеми — специфічної статевої поведінки кота. При статевому дозріванні виробляється гормон тестостерон, це й викликає специфічну поведінку: тварина поводить себе агресивно, залишає мітки з неприємним запахом, намагається втекти з дому у пошуках кішки.

Кастрація котів  надає такі переваги:

  • корекція поведінки — улюбленець не буде мітити територію, "кричати",  псувати меблі та предмети побуту, проявляти агресію до родичів та людей, втікати з дома;
  • корекція розмноження — кіт повністю втрачає репродуктивну здатність;
  • профілактика деяких захворювань сечостатевої системи — наявність статевих залоз у зрілому віці може привести до захворювань передміхурової залози або до новоутворень сім'яників.

Коли каструвати кота

Каструвати кота можна вже в віці 4 місяців. Краще зробити це до статевого дозрівання у віці 7- 9 місяців. Верхньої вікової межі для кастрації немає.

Як проходить кастрація котів

Кастрація – хірургічна операція по видаленню сім'яників (тестикул). Це високоточна операція, яка потребує повної нерухомості тварини в момент проведення. Вона проходить виключно під анестезією. Ми використовуємо поєднання загальної анестезії та місцевої інфільтраційної анестезії для знеболювання. Тестикули витягуються через маленький надріз на животі. Після видалення сім'яників хірург ушиває підшкірно-жирову клітковину методом внутрішньошкірного шва, котрий не потребує спеціального догляду та не  турбує тварину. Після проведення кастрації тварину рекомендуємо залишити в стаціонарі ВРІТ до моменту пробудження — виходу з загальної анестезії.

Сама процедура видалення сім'яників займає 10-15 хвилин. Разом з підготовкою, введенням в загальну анестезію та повним виходом з загальної анестезії триває кастрація кота від 1 години до 3 годин.

Каструвати кота безпечно для нього та зручно для вас можна в нашій клініці

Перед процедурою лікар проведе огляд пацієнта. Якщо ваш улюбленець з породи групи ризику, перед анестезією лікар може порадити провести УЗД серця.

Уточнюйте вартість кастрації за телефонами ветеринарної клініки "Ексвет" (048)7065906, (067)4810881, (093)9073636, (095)0648216

 

Ціна
1200 грн.
Дивитися усі ціни

Записатися на прийом

Поставити питання