ВЕТЕРИНАРНА КЛІНІКА В ОДЕСІ
(048) 706 59 06
ru
|
ua
|
Форма зв'язку

Адміністрація

Реєстратори зустрічають відвідувачів ветеринарної клініки "Ексвет"
Адміністративний штат ветеринарної клініки — це необхідна сполучна ланка між власниками домашніх улюбленців та ветеринарними лікарями. Адміністратори забезпечують злагоджене функціонування всіх підрозділів клініки як єдиного організму. Будь-яке звернення до ветеринара починається саме з них.
 
Наші реєстратори й працівники колл-центру здійснюють сервіс та супровід клієнтів з першого звернення. Вони відповідають на телефонні дзвінки, записують на прийом до лікаря, ведуть електронну базу пацієнтів, історії хвороб. Підтримують зворотний зв'язок з власниками тварин: відправляють результати аналізів, нагадують про записи на прийом, про чергову вакцинацію, профілактичні огляди. Для спілкування використовується будь-який зручний вид зв'язку — телефон, месенджер, електронна пошта.
 
Адміністративний персонал — це люди, які першими зустрінуть вас в клініці, допоможуть освоїтися, заспокоять та візьмуть на себе організаційні питання, забезпечать комунікацію з лікарями. Ми розуміємо стан тварин, хвилювання й тривоги власників, і намагаємося всебічно підтримати наших відвідувачів.
 
У ветеринарній клініці «Ексвет» великий адміністративний штат. Всі співробітники проходять спеціальну підготовку.
 
Ми прагнемо зробити так, щоб відвідувачі в клініці відчували себе комфортно та потрапили на прийом як можна швидше, щоб будь-яка взаємодія з клінікою була легкою та зручною для клієнтів.
 
 

Поставити питання