ВЕТЕРИНАРНА КЛІНІКА В ОДЕСІ
(048) 706 59 06
ru
|
ua
|
Форма зв'язку

МРТ тваринам

Собака в апараті МРТ

Магнітно-резонансна томографія — сучасний високотехнологічний та високоточний спосіб обстеження. Він застосовується для уточнення діагнозу у тих випадках, коли інші методи не дають достовірного результату.

Фахівці ветеринарної клініки "Ексвет" пройшли навчання з інтерпретації результатів МРТ. Тому вони самі визначають конкретні параметри та тонкі настройки режимів дослідження в тому чи іншому випадку. При встановленні  діагнозу не спираються лише на висновки лікаря, який проводить дослідження, а складають власний висновок за результатами. 

Коли використовують МРТ

Як проходить МРТ 

Пацієнта на обстеження доставляємо спецтранспортом клініки в супроводі лікаря. Це статичний спосіб діагностики, пацієнт під час проведення має бути абсолютно нерухомим, тому застосовується загальна анестезія. Анестезіолог супроводжує тварину на усіх етапах дослідження.

Принцип дії полягає в наступному. Потужні магніти приводять до стану вібрації атоми водню, які у різних середовищах та рідинах організму містяться в різній кількості. Ці мікровібрації зображаються на матриці й створюється комп'ютерна 3D модель досліджуваного об'єкта. Лікар вивчає цю модель, та на основі отриманих даних складає висновок.

Вартість МРТ визначається в кожному конкретному випадку залежно від різних факторів. У вартість входить супровід ветеринарного анестезіолога, анестезія, моніторинг тварини в анестезії, доставлення тварини туди й назад між клінікою та кабінетом діагностики, висновок. Консультація нашого фахівця сплачується окремо.

Записатися на консультацію до ветеринарного лікаря, уточнити вартість дослідження можна за телефонами ветеринарної клініки "Ексвет" (048)7065906, (067)4810881, (093)9073636, (095)0648216.

 

Записатися на прийом

Поставити питання