ВЕТЕРИНАРНА КЛІНІКА В ОДЕСІ
(048) 706 59 06
ru
|
ua
|
Форма зв'язку

Ортопедія

Рентген ліктьової кістки з титановим протезом - ортопедія собакТитановий протез ліктьової кістки, встановлений при оперативному лікуванні остеосаркоми.

Лікарі-ортопеди ветеринарної клініки «Ексвет» проводять повну діагностику та лікування пацієнтів із захворюваннями опорно-рухового апарата

На прийом до ветеринарного ортопеда потрапляють тварини з різним ступенем кульгавості або неспроможності спиратися на будь-яку з кінцівок. В тяжких випадках пацієнт взагалі не може пересуватися.

На прийомі лікар проводить ортопедо-неврологічний огляд, збір анамнезу, спеціальні тести. Мета огляду — диференціація неврологічної або ортопедичної проблеми та її локалізації. Після цього проводиться рентгенографія області ураження. Для додаткової діагностики, або в разі неможливості визначити проблему та встановити остаточний діагноз за допомогою рентгена та ортопедичних тестів, застосовується КТ та МРТ.  

Проводимо ранню діагностику дисплазії ліктьових та кульшових суглобів у цуценят у віці 4-6 місяців 

Для цього застосовуємо рентгенографію під седацією. За рентгенівськими знімками проводяться скелетометричні обчислення, на основі яких складається прогноз розвитку хвороби згідно з табличними значеннями. Можна вірогідно припустити, який ступінь дисплазії ліктьових або кульшових суглобів буде у цуценяти в статевозрілому віці. Це дуже важливо! На основі ранньої діагностики можна проводити раннє лікування, що дозволяє докорінно змінити проблему на краще, а в ряді випадків позбавитися її.  

Проводимо сертифіковані обстеження за правилами FCI та в системі КСУ

Сертифіковане рентгенологічне обстеження на дисплазію у собак та клінічну оцінку колінного суглоба (пателли) проводить експерт з дисплазії кульшових та ліктьових суглобів, стану колінних чашок (пателли), ліцензіат КСУ Віталій Райлян.

Лікуємо ортопедичні захворювання з використанням сучасних методик

  • При ранній діагностиці дисплазії кульшових суглобів використовуємо ювенільний сімфізіодез JPS та подвійну остеотомію таза DPO.
  • Розшаровуючий остеохандріт в плечолопатковому суглобі, в ліктьовому суглобі, в колінному суглобі лікуємо консервативно та хірургічно.
  • Хвороба Лега-Кальве-Пертеса  — застосовуємо резекційну артропластику голівки стегна.
  • При ранній діагностиці дисплазії ліктьових суглобів застосовується  дистальна остеотомія ліктя, проксимальна динамічна остеотомія ліктя, фіксація або видалення крючковидного відростка та хірургічне лікування хвороби медіального вінцевого відростка, проводимо хірургічне лікування дисплазії ліктьового суглоба за методикою PAUL.
  • Розрив передньої хрестоподібної зв'язки лікуємо методом TPLO (міжнародний стандарт лікування), TTA та TT Crown, TWO.
  • Для лікування переломів кісток застосовуємо найсучасніші методики в ветеринарії, всі види остеосинтезу, в тому числі інтрамедулярна фіксація, лікування за допомогою апарата зовнішньої фіксації, остеосинтез блокуючими кутосталими та DCP пластинами.
  • Також займаємося хірургічною корекцією деформацій кінцівок. Крім традиційних способів хірургічного лікування застосовуємо комп'ютерне моделювання  операцій та 3D друк індивідуальних імплантів.
Резекція головки стегна при лікуванні хвороби Пертеса - ветеринарна ортопедія в клініці "Ексвет"Резекція головки стегна при лікуванні хвороби Пертеса.
Ортопедія собак - Рентген кінцівки собаки після лікування переломуРепарація перелому методом надкісткового остеосинтезу.
Дистальна ліктьова остектомія при дисплазії ліктьового суглоба
 
Вивих надколінка 3 ступеня та гіпоплазія медіального виростка. Протезування блоку стегнової кістки колінного суглоба (PGR)
 

Записатися на приойм до ветеринарного ортопеда, уточнити ціни на ветеринарні послуги можна за телефонами ветеринарної клініки «Ексвет» 048-706-59-06, 067-481-08-81, 095-064-82-16, 093-907-36-36.

Лікування дисплазії кульшового суглоба. Операція DPO ►

Органозберігаюча операція при остеосаркомі ліктьової кістки з використанням 3D імпланта ►

TPLO и одномоментная коррекция вальгусной деформации голени ►

Двостороння операція TWO ►

Корекція дисплазії ліктьового суглоба за методикою  PAUL ► 

Латеральний вивих колінної чашки у собаки - комбінована патологія стегна ►

 
Ціна
від 350 грн.
Дивитися усі ціни

Записатися на прийом

Поставити питання