ВЕТЕРИНАРНА КЛІНІКА В ОДЕСІ
(048) 706 59 06
ru
|
ua
|
Форма зв'язку

Ветеринарна стоматологія

 

Здорові зуби у собаки - без нальоту та каменів

В якому віці треба звертатися до ветеринарного стоматолога

Консультації з ветеринарним стоматологом потрібно починати з 4 - 7 місяців, коли у собак та котів молочні зуби змінюються на постійні. Лікар проведе огляд тварини, у разі необхідності проведе дентальну рентгенографію, визначить, чи нема патологій, дасть рекомендації щодо догляду та підтримання здоров'я ротової порожнини.

Тваринам старшим за три роки ми рекомендуємо профілактичний стоматологічний огляд та рентгенографію один раз на 6 - 12 місяців.

Надкомплектий тимчасовий зуб у кішки 8 місяців
Надкомплектний тимчасовий-постійний зуб у кішки 8 місяців. Рекомендовано рентген-дослідження й видалення надкомплектного зуба для профілактики стоматологічних проблем надалі.
Коли йде активне зростання та розвиток тварини, аномальні тимчасові надкомплектні зуби дають неправильну траєкторію росту постійних. Якщо їх своєчасно не видалити, це може викликати періодонтит постійного зуба, надалі тривалу й болісну втрату зуба.

 

Симптоми, при яких візит до стоматолога необхідний

 • неприємний запах з пащі,
 • слинотеча, 
 • тварині важко приймати їжу, 
 • з'явилася припухлість на морді, особливо в підочній області, 
 • зубна емаль змінила колір, з'явилися плями, 
 • є травми в ротовій порожнині.

Ветеринарний стоматолог клініки "Ексвет" Володимир Юсипов чистить зуби собаці ультразвуковим скалеромВ клініці "Ексвет" приймає ветеринарний стоматолог Володимир Васильович Юсипов.

Як проходить прийом ветеринарного стоматолога

 • Прийом стоматолога включає повний огляд ротової порожнини та дентальну рентгенографію. Оскільки більша частина зуба прихована від огляду, лише рентгенівські знімки дадуть повну картину можливих уражень.
 • Ретельний огляд та рентген котам та собакам можна провести тільки під седацією! Седація допомагає уникнути болю та стресу у пацієнта, а також жорсткої фіксації й травмування. Тому на прийомі лікаря-стоматолога присутній лікар-анестезіолог. Анестезіолог складає анестезіологічний план з урахуванням усіх факторів (вік пацієнта, супутні захворювання тощо). Якщо є можливість ввести транквілізатори/анальгетики, роблять внутрішньом'язову ін'єкцію. Пацієнт розслабляється, в цьому стані можна провести седацію та зробити рентгенівські знімки.
 • За результатами огляду та рентгена стоматолог встановить діагноз та запропонує варіанти лікування. В деяких випадках можуть знадобитися додаткові дослідження.
 • Після узгодження лікування з власниками, лікар проводить санацію ротової порожнини під анестезією.
 • Санація ротової порожнини містить зняття нальоту та видалення зубного каменю скалером, чистку під'ясневого простору, полірування зубів адгезивною пастою, видалення уражених зубів з ушиванням лунки.
 • Надалі лікар може призначити антибіотикотерапію (за необхідністю) та профілактичні заходи.
Реставрація пошкодженного зуба собаки
Собака 3-х років, фрактура зуба.
Після рентген-дослідження проведено ендодонтичне лікування у 2 етапи, з реставрацією.

В нашій клініці здійснюють не лише санацію ротової порожнини собакам та котам, але й  дентальну корекцію при патології зубів у морських свинок, дегу, шиншил та кроликів.

Уточнити, скільки коштує огляд та консультація ветеринарного стоматолога, записатися на прийом можна за телефонами ветеринарної клініки "Ексвет" 

(048)7065906, (067)4810881, (093)9073636, (095)0648216.

 Як почистити зуби собаці чи коту від нальоту та каменів ►

Переломи щелепи - при чому тут зуби ►

 

 

Ціна
від 350 грн.
Дивитися усі ціни

Записатися на прийом

Поставити питання