ВЕТЕРИНАРНА КЛІНІКА В ОДЕСІ
(048) 706 59 06
ru
|
ua
|
Форма зв'язку

Сертифіковані генетичні дослідження лабораторії Laboklin

У ветеринарній клініці "Ексвет" ваші вихованці можуть пройти різноманітні генетичні дослідження.

Для чого це потрібно?

Такі тести тваринам проводяться з двоякою метою.

  1. Виявити та виключити з розведення тих особин, котрі мають спадкові захворювання та небажані особливості екстер'єру (окрас, довжина й курчавість шерсти, тощо ), таким чином запобігти появі хворого та непотрібного потомства.
  2. Для діагностики генетичних захворювань, щоби оцінити ризик для конкретної тварини, скласти прогноз та розробити індивідуальний план необхідних заходів.

 

Треба пам'ятати, що є спадкові хвороби та хвороби зі спадковою схильністю, які проявляються під дією факторів навколишнього середовища. Тому перевіряти потрібно навіть тих тварин, у яких предки здорові.

У загальному підсумку, це допомагає зберегти здоров'я усієї популяції. 

Як здійснюється генетичне дослідження?

Наш лікар відбирає біологічний матеріал, потім ми відправляємо його до німецької лабораторії LABOKLIN, як більш ніж 10 років виконує високоякісні дослідження ДНК по найширшому спектру факторів. На сьогодні їх більш ніж 200. Це не лише захворювання, але й окрас, ДНК-профілі, визначення родоводу.

При відборі проб необхідно:

  • мати чіп та родовід тварини, 
  • не годувати 1-2 години до відбору проби.  

Матеріал для дослідження — мазок епітелію щоки або крапля крові, висушена спеціальним чином. Матеріал відбирається лише лікарем після ідентифікації тварини та заповнення супровідних документів. Час очікування результату 3-6 тижнів.

Уточнити вартість різних видів генетичних тестів для тварин, записатися на прийом можна за телефонами ветеринарної клініки «Ексвет» (048)7065906, (067)4810881, (093)9073636, (095)0648216.

Записатися на прийом

Поставити питання