ВЕТЕРИНАРНА КЛІНІКА В ОДЕСІ
(048) 706 59 06
ru
|
ua
|
Форма зв'язку

Стерилізація кішок

Стерилізація, або оваріогістеректомія — одне з найпоширеніших оперативних втручань, що проводять ветеринарні хірурги.  При такій операції видаляються репродуктивні органи та кішка стає нездатною до дітонародження.

Стерилізація кішок має позитивні наслідки

  1. Вирішується проблема небажаних котят. Це дуже важливо! Кішка здатна народжувати до 4 разів на рік. Ймовірність того, що хоча б частина потомства опиниться на вулиці, дуже велика. Тварини, що живуть на вулиці, безконтрольно розмножуються, страждають та гинуть від холоду та травм,  заражаються й переносять інфекційні хвороби. Стерилізація допомагає запобігти цьому. 
  2. Після стерилізації у кішки знижується гормональний фон, вона стає спокійнішою, перестає проявляти агресію та тягу до втеч. Немає потреби застосовувати спеціальні заспокійливі засоби та контрацептиви. Це добре як для тварини, так і для власників. 
  3. Стерилізація цілюще діє на здоров'я. З видаленням репродуктивних органів зникає ймовірність їх запалення та пухлин, зменшується ризик розвитку молочної залози.

Якщо ви завели улюбленицю "для себе", не плануєте займатися племінним розведенням, піклуєтеся про її здоров'я та  про власний спокій, стерилізувати кішку треба! 

Стерилізація можлива в будь-якому віці, починаючи з 7 місяців. Стерилізовані до статевого дозрівання тварини відрізняються міцнішим здоров'ям та живуть довше. Оваріогістеректомія, що проводиться до першої тічки, набагато простіше технічно для хірурга та легше переноситься  пацієнтом.

Як відбувається стерилізація кішки в ветеринарній клініці «Ексвет»

Ми намагаємося зробити стерилізацію максимально дбайливо для тваринки та безклопітно для власників.  Хірург здійснює стерилізацію методом внутрішньошкірного шва. Після операції пацієнт швидко приходить до тями та не потребує додаткового догляду. 

Етапи операції.

1. Пацієнта вводимо в наркоз. Загальну анестезію проводимо за допомогою інгаляційного наркозу, або анестетиків, що вводимо внутрішньовенно, епідуральної анестезії. Вид анестезії залежить від особливостей стану здоров'я кішки. Пацієнта підключають до апарата моніторингу роботи серцево-судинної системи. Лікар-анестезіолог протягом операції контролює усі життєві показники та реагує за першою необхідністю.

2. Готуємо операційне поле: живіт від пупка до лонного зрощення голимо, миємо, застелюємо операційним покриттям, щоб уникнути потрапляння шерсти та різноманітного забруднення до операційного розрізу.

3. Хірург робить маленькій тонкий розріз до 2 см, дістає яєчники спеціальним крючком та відсікає коагулятором. У разі необхідности через цей же розріз проводиться видалення матки. Маленький розріз надалі дає максимальну гарантію хорошого загоєння та відсутності ускладнень після стерилізації. Він не причиняє дискомфорту та болю. У черевній порожнині не залишається шовного матеріалу. Черевну стінку та підшкірно-жирову клітковину ушиваємо внутрішньошкірним швом. Між краями операційної рани, завдяки щільному змиканню, не залишається дефекту, та на шкірі відсутні шви.

4. Після закінчення  тварині вводимо антидот анестетиків та (або) припиняємо подачу інгаляційного наркозу. Пацієнт відправляється до стаціонару інтенсивної терапії, де швидко пробуджується під контролем лікаря.

Після стерилізації за нашою методикою тварина не потребує спеціального догляду: не треба робити уколи антибіотиків, надівати попони, мазати та знімати шви. Якщо не було ніяких ускладнень, дику кішку можна відпускати у звичне середовище того ж вечора. Домашня кішка, прибувши додому ввечері після операції, буде добре їсти та грати, зовні ніяких ознак проведеної операції помітно не буде. 

Стерилізувати кішку безпечно для неї та зручно для вас можна в нашій клініці за попереднім записом

Перед процедурою лікар проведе огляд пацієнта. Якщо ваша улюблениця належить до породної групи ризику, перед анестезією лікар може порекомендувати провести УЗД серця. 

Уточнити, скільки коштує стерилізація та додаткова діагностика, записатися на стерилізацію кішки можна за телефонами ветеринарної клініки «Ексвет» 

(048)7065906, (067)4810881, (093)9073636, (095)0648216

Стерилізація кішки - як обрати клініку ►

Стерилізація котів та собак - за та проти ►

 

Ціна
2000 грн.
Дивитися усі ціни

Записатися на прийом

Поставити питання