ВЕТЕРИНАРНА КЛІНІКА В ОДЕСІ
(048) 706 59 06
ru
|
ua
|
Форма зв'язку

Чіпування котів та собак

Чіпування котів та собак – це процедура внесення під шкіру мікрочіпа, який має індивідуальний номер. Цей номер вклеюється до всіх документів  — родоводу, ветеринарного паспорту, тестів та сертифікатів, інших документів. Він вноситься до баз даних чіпованих тварин. 

Лікар ветеринарной клініки "Ексвет" сканує чіп в упаковці
Лікар демонструє ін'єктор для чіпуваня тварин
Ін'єктор для чіпування тварин
Лікар вводить чіп цуценяті під шкіру
Лікар сканує чіп у цуценяти в області холки
Ветеринарний паспорт з наклейкою про чіпування

Чіп необхідний для ідентифікації тварин 

  • при проведенні будь-яких заходів для породистих тварин,
  • для оформлення документів при виїзді за кордон, 
  • для проведення будь-яких сертифікованих досліджень собак та котів — генетичних тестів, офіційної діагностики дисплазії, вивиху колінної чашки, офтальмологічних досліджень. 

Крім того, чіп використовують для ідентифікації знайдених тварин. Просканувавши його, можна знайти контактну інформацію та повернути вихованця власникам.

Чіпувати собаку чи кота треба в клініці. Ця процедура безболісна. Мікрочіп вводиться під шкіру в область холки спеціальним ін'єктором.  Далі чіп сканують, щоб переконатися, що він знаходиться в потрібному місці, вносять до ветеринарного паспорта інформацію про чіпування та до бази даних інформацію про тварину, контактні данні власника.

Особливої підготовки ця процедура не потребує. Вихованець має бути здоровим. Гіперактивним, нервовим або агресивним тваринам можуть порекомендувати седацію, щоб знерухомити на час маніпуляції.

Для котів та собак процедура чіпування однакова. Варто зауважити, що представники котячого сімейства — більш стресові тварини, та аби ваші улюбленці легше перенесли поїздку до ветеринара, краще заздалегідь проконсультуватися, як правильно доставити котика до клініки.

Уточнити, скілько коштує чіпування, записатися на прийом можна за телефонами ветеринарної клініки «Ексвет» (048)7065906, (067)4810881, (093)9073636, (095)0648216

Ціна
500 грн.
Дивитися усі ціни

Записатися на прийом

Поставити питання